Hoppa till sidans innehåll

Tävlingar 2008-09


Datum

Tävling

Klass

Anmälan

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

15-17/5 Junior SM AR1 30/4 Inbjudan

Kvalif.  

Tidsprogram Resultat

1-3/5

Partillebo spelen

BR3

13/4

Inbjudan

Anmälda

Tidsprogram

Deltagare per klass

Resultat

25-26/4

Hallands GP

Top12

17/4

Inbjudan

Kvalifi-

cerade

  Resultat

4-5/4

Nordhalländska

     

Anmälda

Program

Resultat

28- 29/3

TTEX Open

BR2

4/3

Inbjudan

Blankett

Anmälda

Deltagarlista

Resultat

21- 22/3

Laxleken

BR3

13/2

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

14-15/3

Vårspelen Åstorp

CR3

23/2

Inbjudan

Inga anmälda

   

7-8/3

Ruddalen Cup

CR3

17/2

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

7-8/3

Laholmsspelen

BR3

 

Inställd

     

7/3

Minisvanen

BR3

20/2

Anmälan

Blankett

Inga anmälda

   

28/2- 1/3

Askim Cup

BR3

 5/2

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

21- 22/2

Rydöspelen

CR3

2/2

Inbjudan

Anmälda

Deltagarlista

Tidsschema

Resultat

20- 22/2

Safirs International Tournament

AR1

12/1

Inbjudan

Blankett

Inga anmälda

   

14-15/2

Västkustspelen

CR3

30/1

Inbjudan

Anmälda

Deltagare

Resultat

6-7/2

Trollungen

BR2

13/1

Inbjudan

Anmälda

Starttider

Deltagare

Resultat

31/1-

1/2

Butterfly-

Onsalaspelen

CR3

15/1

Inbjudan

Anmälda 

Program

Resultat

24-

25/1

Söderspelen

AR1

19/12

Inbjudan

Inga anmälda

 

Resultat

23-

25/1

Veteran SM

?

1/12

Inbjudan

Anmälda

Deltagare per klubb

Resultat

17-

18/1

MBTK Trofén

BR2

17/12

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

10/1

Skärhamnstrofén

CR3

19/12

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

27-

28/12

Ciderspelen

BR2

8/12

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

6-7/12

Åsacuppolen

CR3

21/11

Inbjudan

Anmälda

P1, P2

R1, R2

6-7/12

Askims Jultävling

B2R

13/11

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

30/11

Veteran DM 2008

D-lic

17/11

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

22-

23/11

Partille

Hösttävling

B2R

3/11

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

8-9/11

Hallands DM

CR2

20/11

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

1-2/11

Fästningsspelen

BR2

30/9

Inbjudan

Anmälda

Program

Resultat

Uppdaterad: 07 SEP 2017 07:51 Skribent: Per Andrén

Sponsorer till Kungsbacka BTK

Tum Bygg

Campino

 Stiga Sponsor

LF_Halland

 

 

Vill du bli sponsor? Kontakta i så fall This is a mailto link 

Postadress:
Kungsbacka BTK - Bordtennis
Per Arvidsson, Hällingsjövägen 341
43497 Kungsbacka

Kontakt:
Tel: 0722256443
E-post: kungsbackabtk@gmail....

Se all info